V spoločnosti Intel-DOM, s.r.o. máme už takmer 10 ročné skúsenosti a prax v obore. Snažíme sa, aby naše služby boli na čo najlepšej úrovni, čo sa vieme docieliť pravidelným vzdelávaním a sledovaním najmodernejších trendov v našom obore. Ponúkame vám predaj, servis a montáž klimatizácií. Návrh, servis a montáž tepelných čerpadiel a návrh, servis a montáž inteligentných domov od spoločnosti LOXONE.

Snažíme sa spolupracovať a dodávať produkty od kvalitných výrobcov, čo neznamená že naše produkty sú drahé, aj medzi lacnejšími značkami sa nájdu ozaj kvalitné výrobky, ktoré máme už rokmi overené. Snažíme sa ponúknuť produkt za ktorí sa nebudeme musieť hanbiť a s ktorým nebudeme mať ani do budúcna problémy.

Ide nám o dobré meno spoločnosti a dobré recenzie od našich zákazníkov, preto sa snažíme vyhovieť každému v rámci možnosti a ponúknuť vždy špičkovú kvalitu.

Prečo zvoliť práve nás?

24/7 Havarijný servis
Pre súrne neodkladné okolnosti, sme vám k dispozícií 24 hodín denne 7 dní v týždni.
100% kvalifikovaný personál
$350
Naši pracovníci sú neustále školený a certifikovaný, aby sme vám mohli vždy ponúknuť profesionálne služby.
Za svoju prácu ručíme
$699
Snažíme sa o budovať dobré meno spoločnosti, preto nám záleží na kvalite našej práce, aby bol spokojný aj zákazník a aby sme ani mi nemali zbytočné reklamácie spôsobené neodbornou prácou.