Zavolajte nám +421 940 369 169
Pracovný čas 8:00-18:00
Trebišov 075 01 Tabaková 18
Klimatizácie

Ak potrebujete poradiť s výberom klimatizácie neváhajte nás kontaktovať pre nezáväznú konzultáciu prípadne osobnú obhliadku priamo u vás.

Ponúkame vám kompletné služby v obore klimatizačnej techniky. Pomôžeme vám s výberom správneho typu, výkonu či umiestnenia jednotky pre dosiahnutie čo najlepšieho komfortu. Postaráme sa o dodanie, montáž, záručný a pozáručný servis.

Máme takmer 10 ročné skúsenosti v oblasti klimatizačnej a chladiacej techniky rezidenčných, komerčných či priemyselných objektov. Naši pracovníci sú kvalifikovaný a pravidelne školený, aby sme vám vždy ponúkli profesionálny prístup.

Ponúkame Vám klimatizácie od rokmi overených výrobcov ako sú Daikin, LG, Mitsubishi, Sinclair, GREE, Polar a pod., po dohode vieme zabezpečiť montáž akejkoľvek značky či typu klimatizácie.

Neváhajte navštíviť náš ESHOP či kontaktovať nás telefonicky 0940 369 169, alebo mailom inteldom@intel-dom.sk .

Zabezpečujeme:

Predaj:

Ponúkame predaj klimatizácií a klimatizačnej techniky či príslušenstva rôznych značiek.

V našej ponuke nájdete lacnejšie aj drahšie modely, prémiové či menej známe značky.

Stále sa však snažíme vyhovieť jednak požiadavkám zákazníka a taktiež ponúknuť produkt za ktorí sa vieme rokmi zaručiť.

Montáž:

Prevádzame kvalifikovanú odbornú montáž školenými pracovníkmi.

Kvalifikovaná montáž je jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré dokážu najviac predĺžiť životnosť klimatizácie. Je vždy potrebné používať špiecializované náradie na každý úkon ( nie je to náradie ktoré ma doma každý domáci majster ) a dodržať presný pracovný postup.

Drvivá väčšina porúch, sú spôsobené práve chybou pri montáži. Chyby pri montáži sa stávajú bežne, predsa len aj kvalifikovaný odborník je len človek a stane sa že spraví chybu. Dôležité je že takýto pracovník túto chybu vie aj odstrániť, a zariadenie môžete kľudne používať ďalej.

Väčšina takto spôsobených chýb sa prejavy ešte počas záruky.

Servis:

Vykonávame záručný aj pozáručný servis, všetkých klimatizačných a chladiacich zariadení.

Keďže ponúkame naším zákazníkom aj dlhoročný pozáručný servis, snažíme sa ponúkať zariadenia na ktoré vieme mi ale aj dodávateľ ponúknuť dlhoročnú servisnú podporu a dodanie náhradných dielov.

Naše práce